O naszej restauracji


Zobacz co nas wyróżnia spośród innych Tarnowskich restauracji

Niebanalne smaki

Nie wpisujemy się w nurt współczesnej, syntetycznej kuchni!

Wykorzystując ponad 20 lat kulinarnych przygód odrzuciliśmy to na czym jednak się nie znamy a skupiliśmy się na tym co przyrządzamy najlepiej. Dania kuchni polskiej komponujemy "po babcinemu" z najwyższej jakości, zawsze świeżych surowców, nie oszczędnie, ale bardzo smacznie!

Nasza restauracja od początku istnienia była wyjątkowym miejscem

Mamy zaszczyt zaprosić Was na tarnowską starówkę, do naszego wyjątkowego lokalu. Dziedziniec XVII wiecznej kamienicy nie naraża naszych gości na uliczny zgiełk, sprzyjając tym samym kameralnym spotkaniom, relaksowi i niezaburzonemu delektowaniu się naszymi potrawami.

Mamy też Pizze!


A dlaczego pizza? Pizza to nasza długoletnia przygoda. Jako jedni z pierwszych w naszym mieście zaczęliśmy przyrządzać włoską pizze, do dnia dzisiejszego dokładając wszelkiej staranności aby nie zdominował jej smak rutyny. Nieustannie poszukujemy inspiracji i najlepszych składników aby wciąż cieszyła się taką popularnością i zaskakiwała znakomitym smakiem.

Catering


Opierając się na długoletnim doświadczeniu w branży gastronomicznej, zapewniamy bardzo wysoki poziom cateringu.

Obsługujemy imprezy firmowe, konferencje, eventy itp. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz zapleczem gastronomicznym, pozwalającym na obsługę imprez w całej małopolsce i nie tylko. Menu uzgadniamy indywidualnie w zależności od charakteru imprezy, czasu jej trwania i ilości uczestników.